Hakkımızda

Asia Reklam, tecrübesi ve yüksek ürün kalitesi ile kurumsal kimlik uygulamaları ve değişimlerine ait birçok projeyi başarı ile tamamlamış olup sektörün güçlü firmaları içerisinde yer almaktadır. Açık hava reklamcılığına yönelik ürünlerle başlayan üretim, akaryakıt istasyonları, bankacılık, otomotiv, beyaz eşya, turizm, telekomü­nikasyon, yapı, dayanıklı tüketim gibi yaygın perakende bayii/şube ağlarının kimliklendirilmesi alanında ge­lişerek devam etmiştir. Alüminyum, çelik gibi metalleri, akrilik, folyo gibi plastikleri işleme, boyama, aydın­latma ve dijital baskı ile bütünleştirerek üretim kalitesinde en üst seviyeye getiren     Asia Reklam günümüz de perakende satış ve hizmet noktalarının kimliklendirilmesi ve donatımı alanında çalışmaktadır. 

   Asia Reklam, kuruluşundan bugüne birçok firmanın kurumsal kimlik tasarımlarını hazırlamış, iç mekan veya dış mekan için ürün sergi stant ve sistemlerini tasarlamış, prototiplerini geliştirmiştir. Müşterilerinin mevcut yaygın ve büyük bayii/şube ağlarının kimlik dönüşümlerini, firmaların stratejik tercihlerine göre, tümü aynı anda veya zaman yayılacak şekilde aşama aşama, planlaması ve uygulamasıyla birlikte gerçekleştirmiştir. Kalite ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkeler olarak belirleyen Asia Reklam, iş sağlığı ve güvenliği açısından gerekli tüm belgeler ile ISO 9001:2008  ve OHSAS 18001:2007 belgelerine sahiptir. Firmamız Kurumsal kimlik değişim projelerinin hazırlanmasında ve hazırlanan tasarımlara istinaden şube yapılandırmasının ölçü-keşif survey, grafik-tasarım, imalat ve montaj uygulama hizmetlerini başarıyla yürütmüş ve bu firmaları referanslarına eklemiştir.

Misyonumuz

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle, en fazla satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayan, kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk açık hava reklam sektöründeki öncü konumunu güçlendirerek ve müşterilerimizin kurumsal kimliği konusundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak uluslararası firmalar arasında yer almak.